Žinių terasa

„Swedbank“ suteikė 4,7 milijonų eurų paskolą įmonei „Realinija“

2019-05-17
„Swedbank“ suteikė 4,7 milijonų eurų paskolą įmonei „Realinija“

„Swedbank” Lietuvoje suteikė 4,7 milijonų eurų paskolą nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros įmonei „Realinija”. Paskola skirta butų projekto „Sierakausko 25“ statybų darbams finansuoti.

 

„Tai ne pirmas projektas, kurio finansiniu partneriu pasirenkame „Swedbank“ dėl jų patirties ir profesionalumo. Butų projektas „Sierakausko 25” yra ypatingas, nes suderina gyvenimo centre privalumus su centro šurmulio ir itin greito gyvenimo tempo išvengimu. Be to, tai yra tvarus projektas su A+ energinės klasės namais bei kitais techniniais sprendimais, kurie užtikrins komfortabilų gyvenimą naujakuriams“, − sako „Realinijos“ direktorius Kęstutis Graužinis.

 

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio unikalaus projekto. Stebime, kaip mūsų sostinės Naujamiesčio rajonas atsinaujina ir ši tendencija tęsiasi. Galima sakyti, tai išplečia ir Vilniaus centro ribas, nes kalbant apie „Sierakausko 25“ projektą, jis leidžia miesto gyventojams įsikurti patogioje lokacijoje, bet kartu ir šiek tiek atsitraukti nuo pačiam miesto centrui būdingo šurmulio. Esame anksčiau finansavę šios įmonės sėkmingai įgyvendintą projektą „Vingrių namai“ ir tikime, kad šis naujasis projektas bus toks pat sėkmingas“, − sako „Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

 

„Sierakausko 25“ – tai 56 butų projektas Vilniaus Naujamiestyje, Sierakausko gatvėje. Trijų korpusų pastate bus įrengti 30-140 kvadratinių metrų ploto butai. Projektą planuojama baigti 2020 metų pirmąjį ketvirtį.

 

UAB „Realinija" yra nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros įmonė, priklausanti „Sevenways Group“ įmonių grupei. „Sevenways Group“ - tai investuojančių į atsinaujinančią energetiką, nekilnojamąjį turtą ir žemės ūkį įmonių holdingas.

 

Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.