Žinių terasa

„Swedbank“ Personalo tarnybai vadovaus Agnė Jonaitytė-Karalienė

2019-04-03
„Swedbank“ Personalo tarnybai vadovaus Agnė Jonaitytė-Karalienė

„Swedbank“ Personalo tarnybos vadovės pareigas pradėjo eiti Agnė Jonaitytė-Karalienė. Nuo š.m. balandžio 1 d. ji šiose pareigose pakeitė dabartinę tarnybos vadovę Mildą Autukaitę, kuri nusprendė keisti karjeros kryptį.

 

Nuo 2005-ųjų metų „Swedbank“ dirbanti A. Jonaitytė-Karalienė savo karjeros banke metu išbandė skirtingas pozicijas. Ji ėjo mokymų konsultantės, projektų vadovės, personalo verslo partnerės, banko karjeros centro vadovės pareigas.

 

„Džiaugiuosi šiuo Agnės karjeros žingsniu. Vertinu ilgametę jos patirtį personalo srityje ir strateginį matymą. Tikiu, kad jos gebėjimas įtraukti ir įkvėpti žmones padės ir toliau stiprinti darbuotojų pasitenkinimą ir ambasadorystę „Swedbank“,– sako Dovilė Grigienė, „Swedbank“ Lietuvoje vadovė.

 

A. Jonaitytė-Karalienė yra įgijusi organizacijų psichologijos magistro laipsnį, ir šiuo metu ji baigia ketverių metų psichoterapijos studijas institute „Dialogas“. Kartu su kolege Milda Autukaite rašo profesinį tinklaraštį karjeros valdymo ir personalo temomis http://www.livingcareer.net.

 

Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.