Žinių terasa

„Swedbank” Lietuvoje skolina 16.1 milijonų eurų „EfTEN Capital“ prekybos bei verslo centrų Kaune įsigijimui

2019-08-05
„Swedbank” Lietuvoje skolina 16.1 milijonų eurų „EfTEN Capital“ prekybos bei verslo centrų Kaune įsigijimui

„Swedbank“ Lietuvoje suteikė 16.1 milijonų eurų paskolą didžiausiai Baltijos šalyse komercinio nekilnojamojo turto (NT) fondų valdymo bendrovei „EfTEN Capital“. Paskola skirta prekybos centro „River Mall“ bei verslo centro „River Hall“, esančių Kaune, įsigijimui.

 

„Šiuos objektus perka mūsų valdomas, naujai įsteigtas fondas „Eften Real Estate Fund IV“. Tarp šio fondo investuotojų yra ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB), su kuriuo visai neseniai pasirašėme sutartį. Ši sutartis parodo tikėjimą ne tik mūsų fondu, bet ir projektais, į kuriuos investuojame, nuolat ieškodami aplinkai palankių sprendimų“, –  sako „EfTEN Capital“ Lietuvos padalinio vadovas Laurynas Žilys.

 

„Tai – jau ketvirtoji „EfTEN Capital“ valdomų fondų investicija Lietuvoje, kurią finansuoja „Swedbank“. Su šia bendrove glaudžiai bendradarbiaujame visose Baltijos šalyse ir džiaugiamės galėdami būti jų finansų partneriu bei prisidėti prie įgyvendinamų projektų, atnešančių vertę mūsų regionui. Šis sandoris yra itin reikšmingas Kaunui, nes tai – didžiausias sandoris šio miesto nekilnojamojo turto rinkoje per pastaruosius tris metus“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje Nekilnojamojo turto klientų skyriaus vadovas Martynas Trimonis.

 

Pagrindiniai A klasės verslo centro „River Hall“ nuomininkai – IT įmonės „Hostinger“, „Oracle“, „Juvare“. Moderniame prekybos centre „River Mall“, kuris yra miesto centro ir senamiesčio sandūroje, prie Jonavos gatvės, yra įsikūrę „Maxima“, „Ikea“, „Topo centras“ bei kiti nuomininkai.

Raktažodžiai:

Paskola
Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.