Žinių terasa

„Swedbank” Lietuvoje skolina 12.3 milijonus eurų SBA grupei tvaraus logistikos centro statyboms

2019-07-22
„Swedbank” Lietuvoje skolina 12.3 milijonus eurų SBA grupei tvaraus logistikos centro statyboms

„Swedbank“ Lietuvoje suteikė ilgalaikę 12.3 milijonų eurų paskolą vienai didžiausių Lietuvos verslo grupių – SBA. Paskola bus skirta aplinkai draugiško SBA logistikos centro statyboms. Šis centras bus pirmasis šalia Klaipėdos SBA kuriamo Technologijų ir inovacijų parko plėtros etapas.

 

„Su partneriu pasirašėme ilgalaikės paskolos sutartį, kuri padės plėtoti projektą, gerokai padidinsiantį logistikos efektyvumą SBA baldų grupės mastu. Kartu žengsime strategine mūsų kryptimi, kurios pamatinis principas – tvari, žaliosiomis technologijomis bei inovacijomis paremta veikla. Ne tik mūsų verslo centruose, gamybos įmonėse, bet ir logistikoje“, –  sako SBA viceprezidentė Jolanta Grašienė.

 

 „Su SBA grupe dirbame jau beveik 15 metų ir padedame jiems įvairiais finansavimo klausimais. Visada norėjome plėsti mūsų bendradarbiavimą ir tikrai nepaprastai džiaugiuosi, kad galėjome prisidėti prie šio projekto – modernaus ir tvaraus logistikos centro. Tvarumas tampa vis svarbesniu verslo vystymo aspektu ir tai, kad vis daugiau nekilnojamojo turto įmonių, įgyvendindamos savo projektus, atsižvelgia į tarptautinius tvarumo standartus ir kriterijus, yra labai džiuginanti tendencija. Tikiu, kad šis projektas ne tik prisidės prie Lietuvos gamybos sektoriaus stiprinimo, bet ir taps pavyzdžiu, kaip statant naujus pastatus svarbu atsižvelgti į jų poveikį aplinkai“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

 

Logistikos centras bus statomas, kad atitiktų reikalavimus BREEAM sertifikatui, kuris suteikiamas tik tvariems, draugiškiems aplinkai ir pastato naudotojams bei energetiškai efektyviems pastatams. Jis užims beveik  30 000 kv. m., iš jų 350 kv. m. – administracinės ir pagalbinės patalpos.

 

Planuojama, kad pirmasis SBA Technologijų ir inovacijų parko plėtros etapas – logistikos centras – bus baigtas iki šių metų pabaigos. Šis centras padės SBA baldų sektoriaus įmonėms, gaminančioms produktus Švedijos koncernui IKEA, efektyviau organizuoti tiekimo grandinę, tačiau juo galės naudotis ir kitos šalies įmonės. Logistikos centro operatoriumi bus SBA grupės įmonė „Innovo logistika“.

 

Bendros investicijos į centrą sudarys apie 18 mln. Eur. Visą SBA Technologijų ir inovacijų parko projektą teritorijoje planuojama įgyvendinti iki 2027 metų.

Raktažodžiai:

SBA Paskola
Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.