Žinių terasa

„Swedbank“ Klientų aptarnavimo ir Privačių klientų tarnybose – nauji vadovai

2018-04-04

Nuo balandžio 3 d. dvejoms „Swedbank“ tarnyboms vadovauja nauji vadovai. Klientų aptarnavimo tarnybos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Gumuliauskienė, kuri iki tol vadovavo Privačių klientų tarnybai. Privačių klientų tarnybos vadovo pareigose pradėjo dirbti Pavel Ladziato, iki tol vadovavęs banko Kanalų palaikymo departamentui.

 

„Džiaugiuosi šiais tarnybų vadovų pokyčiais – ir Jūratė, ir Pavel savo pavyzdžiu įrodo, kaip šiandien svarbu išbandyti naujas sritis ir auginti savo kompetencijas naujose veiklos srityse. Plati kompetencija ir skirtingos patirtys yra šiuolaikinių vadovų stiprybė“, – tarnybų vadovų pokyčius komentuoja „Swedbank“ Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė.

J. Gumuliauskienė „Swedbank“ dirba nuo 1997 metų. Banke ji yra užėmusi įvairias vadovės pozicijas, įskaitant Privačių asmenų finansavimo departamento vadovės pareigas. 2006 m. J. Gumuliauskienė pradėjo vadovauti Sprendimų priėmimo centrui, vėliau Finansavimo departamentui. 2013 m. ji buvo paskirta eiti Privačių klientų finansavimo departamento vadovės pareigas, o nuo 2015 m. iki šiol buvo Privačių klientų tarnybos vadovė.

 

Jūratė Gumuliauskienė
 

P. Ladziato darbą „Swedbank“ pradėjo 2007 m. kaip klientų aptarnavimo specialistas. Vėliau jis dirbo projektų vadovu, vadovavo Segmentų aptarnavimo skyriui. Nuo 2012 metų P. Ladziato ėjo kelias skirtingas vadovaujančias pareigas − vadovavo Pasiūlymų klientams skyriui, Kanalų palaikymo departamentui.

 

Pavel Ladziato

 

Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.