Žinių terasa

„Swedbank“ kartu su „OP Corporate Bank“ suteikė 140 mln. eurų paskolą „Akropolio“ grupės įmonei UAB „Ozo turtas“

2019-04-16
„Swedbank“ kartu su „OP Corporate Bank“ suteikė 140 mln. eurų paskolą „Akropolio“ grupės įmonei UAB „Ozo turtas“

Įmonė „Ozo turtas“, kuriai priklauso Vilniaus prekybos ir pramogų centras „Akropolis“, pasirašė sutartį su „Swedbank“ ir „OP Corporate Bank“ dėl 140 mln. eurų vertės finansavimo. „Swedbank“ Lietuvoje yra šios sindikuotos paskolos organizatorius ir agentas. Paskola skiriama esamos paskolos refinansavimui, investicijoms į Vilniaus „Akropolio“ atnaujinimą bei grupės plėtrai.

 

„Akropolio“ grupės įmonės su „Swedbank“ bendradarbiauja beveik du dešimtmečius, todėl džiaugiamės, kad šį sandorį sudarėme su ilgalaikiais partneriais. Pagal nuomojamą plotą Vilniaus „Akropolis“ yra didžiausias prekybos centras ne tik Lietuvoje, bet visose Baltijos šalyse, o užbaigus šio prekybos centro atnaujinimo darbus, jis bus dar patogesnis ir patrauklesnis mūsų lankytojams“, − teigia Vytautas Labeckas, „Akropolis Group“ Valdybos pirmininkas.

 

„Ir Vilniaus, ir kitų miestų „Akropoliai“ yra vienareikšmiškai vieni labiausiai pirkėjų pamėgtų prekybos centrų šalyje. Su „Akropolio“ grupe vystome ilgalaikį bendradarbiavimą ir jau anksčiau organizavome visų veikiančių „Akropolių“ Lietuvoje statybų finansavimą. Ši mūsų suteikta paskola yra nuoseklaus bendradarbiavimo rezultatas ir mums yra labai džiugu, kad galime ir toliau prisidėti prie „Akropolio“ grupės verslo plėtros“, − sako „Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

 

Vilniaus „Akropolio“ atnaujinimo darbai pradėti įgyvendinti 2018 m. pavasarį, ir juos planuojama baigti 2019 m. rudenį.

 

2018 metais „Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ apsilankė daugiau kaip 33 milijonai lankytojų, ir metinė nuomininkų prekybos apyvarta viršijo 570 milijonų eurų.

 

Bendras „Swedbank“ Lietuvoje verslo paskolų portfelis per praėjusius metus padidėjo daugiau kaip 12 proc. ir 2018-ųjų pabaigoje perkopė 2 mlrd. eurų. Ši „Swedbank“ Lietuvoje suteikta paskola įmonei „Ozo turtas“ yra didžiausia šiais metais banko išduota paskola.

 

Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.