Žinių terasa

„Swedbank“ ir SEB bankas suteikė sindikuotą paskolą akcinei bendrovei „Pieno žvaigždės“

2019-09-26
„Swedbank“ ir SEB bankas suteikė sindikuotą paskolą akcinei bendrovei „Pieno žvaigždės“

Lietuvos pieno perdirbimo įmonė „Pieno žvaigždės“ pasirašė sutartį su „Swedbank“ ir SEB banku dėl kredito, kurio bendra vertė 32,5 mln. eurų. Ši sindikuota paskola bendrovei suteikta lygiomis dalimis.

 

Trišale sutartimi įtvirtinta, kad bendra 32,5 mln. eurų vertės paskola skiriama į dvi dalis. 8 mln. eurų akcinei bendrovei „Pieno žvaigždės“ suteikta kaip trumpalaikis kreditas apyvartinėms lėšoms finansuoti, dar 24,5 mln. eurų, iš kurių 4 mln. eurų skirta bendro pobūdžio investicijoms finansuoti, o 20,5 mln. eurų dabartiniams įsipareigojimams refinansuoti, paskolinta penkeriems metams.

 

„Norime padėkoti partneriams už parodytą pasitikėjimą mūsų bendrove ir užtikrintą finansavimą. Džiaugiamės, kad esame vertinami kaip viena moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse ir tikimės sėkmingo ilgalaikio bendradarbiavimo“, – sako akcinės bendrovės „Pieno žvaigždės“ generalinis direktorius Aleksandras Smaginas.

 

„Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas teigia, kad džiaugiasi didesne bendradarbiavimo apimtimi su įmone "Pieno žvaigždės": "Ilgametę patirtį turinti bendrovė yra viena iš pieno perdirbimo sektoriaus lyderių, kuri išplėtojo ir atstovauja vartotojų gerai žinomiems populiariems prekės ženklams. Sutarę visoms šalims geriausias sąlygas ir finansavimo struktūrą, džiaugiamės galėdami prisidėti prie tolimesnės įmonės plėtros ir augimo“.

 

SEB banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Vilius Juzikis sako, kad pasirašyta paskolos sutartis padėjo sklandžiai užtikrinti didžiąją dalį kliento finansavimo poreikių.

 

„Sudaryta ilgalaikė kreditavimo sutartis – dar vienas svarbus tęstinės ir ilgametės SEB banko ir „Pieno žvaigždžių“ partnerystės rezultatas. Mūsų vertinimu, bendrovė labai profesionaliai ir strategiškai pasinaudojo palankia situacija rinkoje, sėkmingai struktūrizavo savo turimus finansinius įsipareigojimus ir užsitikrino reikiamą finansavimą būtinoms investicijoms ateityje“, – teigia V. Juzikis.

 

Akcinė bendrovė „Pieno žvaigždės“ – viena didžiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje, veikianti Baltijos šalių, Europos ir Azijos rinkose. Tarp bendrovės prekės ženklų – perdirbto pieno produktai „Pasaka“, „Graikiška Amfora“, „Jo“, „Dvaro“, „Svalia“, „Nykštukas“, „Mū“ ir kiti.

Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.