Žinių terasa

„Swedbank“ ekonomistų komandoje – nauja ekonomistė

2019-03-21
„Swedbank“ ekonomistų komandoje – nauja ekonomistė

Prie Nerijaus Mačiulio vadovaujamos „Swedbank“ ekonomistų komandos prisijungė Greta Ilekytė, banke dirbanti nuo 2017 metų. Iki šiol ji „Swedbank“ dirbo Stambių verslo klientų departamente, taip pat rūpinosi projektų rizikos valdymu, mokėjimų reguliavimais, bendradarbiavimu su fintech organizacijomis.

 

G. Ilekytė yra įgijusi ekonomikos ir politikos mokslų bakalaurą ISM universitete, ir šiuo metu siekia magistro laipsnio finansų ekonomikos studijose.

 

„Džiaugiamės šiuo komandos papildymu. Greta turi tvirtą akademinį pagrindą ir banke yra jau spėjusi padirbėti skirtingose pozicijose, kas svariai papildė jos patirčių bagažą. Planuojame, kad mūsų komandoje Greta analizuos demografines ir socialines tendencijas, užsienio prekybos tendencijas, vertins geopolitines rizikas, analizuos atskirų Lietuvos verslo sektorių rezultatus“, − sako „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis.

 

Š.m. vasario mėnesį vyresniajai ekonomistei Laurai Galdikienei nusprendus pakeisti karjeros kryptį, jos pareigas pradėjo eiti Vytenis Šimkus.

 

Atsinaujinusioje „Swedbank“ Lietuvoje makroekonominių tyrimų tarnyboje šiuo metu dirba trys ekonomistai. Tai vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, vyresnysis ekonomistas Vytenis Šimkus ir ekonomistė Greta Ilekytė.

 

„Swedbank“ Baltijos šalių makroekonominių tyrimų tarnyboje iš viso dirba 9 ekonomistai – po tris Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šie ekonomistai analizuoja ir prognozuoja ne tik Baltijos šalių makroekonomines tendencijas, bet ir visos euro zonos, Rusijos bei kitų šalių ekonomikas bei finansų rinkas.

 

Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.