Žinių terasa

Nerijus Mačiulis paskirtas „Swedbank“ Baltijos šalių makroekonomikos tyrimų vadovu

2018-07-23
Nerijus Mačiulis paskirtas „Swedbank“ Baltijos šalių makroekonomikos tyrimų vadovu

„Swedbank“ Lietuvoje vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis paskirtas „Swedbank“ Baltijos šalių makroekonomikos tyrimų vadovu ir „Swedbank“ Grupės vyriausiojo ekonomisto pavaduotoju. N. Mačiulis ir toliau dirbs vyriausiuoju „Swedbank“ Lietuvoje ekonomistu, o savo naująsias pareigas pradės eiti š.m. rugpjūčio 1 dieną.

 

„Džiaugiuosi, kad N. Mačiulis, mūsų banko vyriausiasis ekonomistas Lietuvoje, vadovaus Baltijos šalių makroekonomikos tyrimų padaliniui. Su Nerijumi dirbu ne vienerius metus ir daugybę kartų įsitikinau jo aukščiausia kompetencija ir didžiulėmis žiniomis, kurias jis pasitelkia atlikdamas savo darbą. Labai vertinu jo sprendimą sutikti eiti šias pareigas“, – sako Olof Manner, „Swedbank“ tyrimų padalinio vadovas.

 

N. Mačiulis Baltijos šalių makroekonomikos tyrimų padalinio vadovo pozicijoje pakeis latvį Martins Kazaks, kuris pritarus Latvijos Parlamentui paskirtas Latvijos centrinio banko tarybos nariu.

 

Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.