Žinių terasa

Jens Henriksson paskirtas naujuoju „Swedbank“ Grupės vadovu

2019-08-29
Jens Henriksson paskirtas naujuoju „Swedbank“ Grupės vadovu

„Swedbank“ direktorių taryba paskyrė Jens Henriksson naujuoju „Swedbank“ Grupės vadovu. Jens Henriksson šioje pozicijoje pradės dirbti nuo š.m. spalio 1 d. ir pakeis Anders Karlsson, laikinai ėjusį vadovo pareigas nuo 2019 m. kovo 28 dienos. Prieš prisijungdamas prie „Swedbank“ Jens Henriksson ėjo „Folksam“ prezidento ir „Folksam Liv“ bei „Folksam Sak“ vadovo pareigas.

 

„Paskyrus Jens Henriksson „Swedbank“ turės vadovą, kuris yra patyręs lyderis, turintis stiprių komunikacinių įgūdžių ir puikiai išmanantis bankininkystę bei finansų sektorių. Jens Henriksson turi visą kompetenciją, kuri reikalinga dabartinei situacijai, susidariusiai dėl pastarojo meto kritikos, sparčių technologinių pokyčių ir bankininkystės sektoriui būdingos konkurencijos. Be to, Jens Henriksson supranta visuomenės vystymosi tendencijas ir Švedijoje, ir visame pasaulyje, kartu nepaprastai gerbia ir suvokia „Swedbank“ vertybes bei paveldą“, – sako Göran Persson, „Swedbank“ direktorių tarybos pirmininkas.

 

Anksčiau Jens Henriksson yra dirbęs Stokholmo vertybinių popierių biržos, „Nasdaq OMX“ vadovu. Jis taip pat yra buvęs tarptautinio valiutos fondo (TVF) Vašingtone valdybos nariu. Dirbdamas Vašingtone Jens Henriksson buvo atsakingas už Baltijos ir Šiaurės regioną, dirbo su Latvijos ir Islandijos TVF programomis. Jens Henriksson yra dirbęs „Swedbank“ bankininkystės ryšių vadovu ir turi ilgalaikės darbo patirties Švedijos finansų ministerijoje, kur yra ėjęs įvairias pareigas, tarp jų – valstybės sekretoriaus darbui su ES Ekonomikos ir finansų komitetu, EFK.

 

Parsisiųskite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui

Apple parduotuve

Apple telefonams

Google play

Android telefonams
Reikia pagalbos?
Privatiems klientams:
1884
Verslo klientams:
1633
Informacija el. paštu:
info@swedbank.lt
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.